МЕБЛІ ДЛЯ ТОРГОВИХ ОСТРІВЦІВ

Торгові острівці, це найкраще рішення для компактного розміщення у великих ТРЦ, посеред пішохідних алей, біля фуд кортів та в інших місцях. Такий невеликий магазин – вітрина призначений для презентації та продажу дрібної техніки, косметичної, парфумерної, сувенірної продукції та багато чого іншого.

КОДЕКС РОБОТИ

Вже понад 15 років ми займаємося виробництвом меблів для торгових острівців на замовлення. За цей час компанія напрацювала багато постійних клієнтів і облаштувала сотні торгових точок в Києві і по всій Україні.

trade-islands-slide-1-profmarket
trade-islands-slide-6-profmarket

Від проекту до виконання

Замовивши торговий острівець від компанії “ПРОФМАРКЕТ”, ви можете бути впевнені, що отримаєте повний спектр послуг від проектування до фінального монтажу. На всіх етапах з вами працюють професіонали, на рахунку яких безліч успішних проектів, що працюють. Ми несемо повну відповідальність за якість робіт, даємо звітність і жорстко дотримуємося обумовлених термінів. Крім того, ви отримаєте попередній розрахунок вартості робіт.

Впізнаваний стиль

Торговий острівець повинен бути не тільки функціональним, не тільки грамотно розташованим, але ще і красивим. Зустрічають по одягу, тому ми пропонуємо найширший спектр рішень кольору, варіантів внутрішнього компонування, що вбудовується фурнітури, стилів і багато чого іншого.

Збірка і якісні матеріали

Володіємо власними виробничими потужностями площею понад 1000 кв.м. Десятки кваліфікованих співробітників виконають проектування, порізку, фарбування, доставку і фінальний монтаж вашого торгового острівця. У нас найсучасніше обладнання і тільки якісні та сертифіковані матеріали від перевірених постачальників.

Постійно на зв’язку

Якщо ваш торговий острівець потребує ремонту або оновлення, то ви завжди можете звернутися до наших фахівців. Часом, навіть невелика поломка може зупинити роботу на довгий час, замовивши у нас послугу післягарантійного обслуговування ви отримаєте кваліфікований ремонт будь-якої складності в найкоротші терміни.

Досвід і клієнти

Увага до деталей, якість робіт і сервісу залучили до нас безліч задоволених клієнтів, серед яких великі торгові мережі та багато інших.

Сподобалися наші роботи?

Ми завжди з нетерпінням чекаємо нових контактів і готові до плідної співпраці. Залиште свої контакти, ми зв’яжемося з вами найближчим часом.