МЕБЛІ ДЛЯ МАФів і ПАВІЛЬЙОНІВ

Торгівельне обладнання для МАФів і павільйонів від компанії ПРОФМАРКЕТ це оптимальне співвідношення ціни і якості виробленої продукції. Меблі на замовлення для МАФів і павільйонів в Києві та по всій Україні в найкоротші терміни, з доставкою, монтажем та сервісним обслуговуванням.

КОДЕКС РОБОТИ

Вже понад 15 років ми займаємося виробництвом меблів для мафів і павільйонів на замовлення. За цей час компанія напрацювала багато постійних клієнтів і облаштувала сотні торгових точок в Києві і по всій Україні.

MAFs-AND-PAVILIONS-Slide-1-Profmarket
MAFs-AND-PAVILIONS-Slide-2-Profmarket

Облаштування торгового приміщення від компанії ПРОФМАРКЕТ – це комплексний підхід до клієнта на всіх етапах, від розробки проекту і технічних креслень, до виготовлення і монтажу в зручний для Вас час.

Компанія ПРОФМАРКЕТ пропонує великий вибір торгових меблів для МАФів і павільйонів – стійки з акрилового каменю, вітрини, столи, стелажі, шафи та тумби, стенди та інше. Багаторічний досвід роботи з великими торгівельними мережами України дає нам величезну перевагу над конкурентами.

Ми можемо запропонувати Вам як стандартний набір торгових меблів для МАФів і павільйонів, який добре себе зарекомендував з часом, так і розробити торгові меблі за індивідуальним дизайн – проектом.

Компанія ПРОФМАРКЕТ працює тільки з якісними матеріалами та фурнітурою. Роблячи замовлення у нас Ви можете бути впевнені в безпеці та довговічності Ваших майбутніх виробів. Торгівельні меблі для МАФів і павільйонів на замовлення в Києві та всій Україні за цінами від виробника, сервіс і гарантійне обслуговування, доставка по всій Україні і монтаж в будь-який зручний для вас час доби.

Сподобалися наші роботи?

Ми завжди з нетерпінням чекаємо нових контактів і готові до плідної співпраці. Залиште свої контакти, ми зв’яжемося з вами найближчим часом.