Сервіс при замовленні торгових меблів і торгового устаткування

Торгівельне обладнання під ключ від компанії ПРОФМАРКЕТ це не тільки якісні та продумані меблі для торгових залів, а й сервіс та гарантійне обслуговування.

service-mebel-dlya-magazinov-profmarket
Ми пропонуємо комплексну послугу нашим клієнтам:

Завдяки мобільним ремонтним бригадам компанії ПРОФМАРКЕТ ви можете отримати сервіс по ремонту торгового обладнання в найкоротші терміни.

Наш процес

Через постійну експлуатацію і контакти з потоком людей нерідко щось може ламатися і виходити з ладу. Заміна розбитого скла або пошкоджених деталей з плит ДСП, ремонт або заміна обладнання, ручок, петель, тримачів скла, і будь-якої іншої фурнітури – це лише невеликий перелік з пакету послуг “Сервіс з обслуговування торгового обладнання” від ПРОФМАРКЕТ, доступний як в Києві, так і по всій території України.

Іноді невелика поломка, наприклад розбита вітрина, може паралізувати роботу цілого торгового залу, що загрожує грошовими втратами. Що б не втрачати час на пошуки варіантів вирішення цієї проблеми замовте послугу по сервісу торгового обладнання від компанії ПРОФМАРКЕТ. Якщо у вас виникне непередбачена ситуація – наші досвідчені майстри в дуже стислі терміни усунуть всі поломки.

Гарантійне обслуговування торгових меблів в Києві та по всій Україні від компанії ПРОФМАРКЕТ складається з комплексного пакету послуг, що дає вам можливість не відволікатися на різноманітні поломки та проблеми, а зосередитися на своєму бізнесі.

home-img-3.png

Покращуйте ваше навколишнє середовище разом з нами

За час нашої роботи ми допомогли величезній кількості людей і завоювали репутацію стабільної компанії з командою справжніх кваліфікованих фахівців, які не бояться ніяких труднощів.

Контакти

03113, м. Київ, вул. Полковника Шутова, 9А, оф. 204

Призначена для користувача підтримка і продаж:

ПН – ПТ: 09:00–18:00