МЕБЛІ ДЛЯ ОФІСІВ

Вироблені нами меблі на замовлення можна зустріти в офісах різних компаній, за допомогою яких, створено раціональне планування для комфортної роботи.

Замовивши у нас офісні меблі або інші предмети інтер’єру – Ви будете впевнені в отриманні меблів, що мають високий рівень комфорту, привабливий зовнішній вигляд та відмінні експлуатаційні характеристики.

КОДЕКС РОБОТИ

Вже понад 15 років ми займаємося виробництвом меблів для офісів на замовлення. За цей час компанія напрацювала багато постійних клієнтів і облаштувала сотні торгових точок в Києві і по всій Україні.

Стійки для відділу рецепції виготовляються з високоякісних плит ДСП і МДФ, ламінованих або покритих меламіном. Для оздоблення виробів застосовуються такі сучасні зносостійкі матеріали як пластик, оргаліт, скло, натуральний шпон та емаль. При виробництві меблів для офісу використовується фурнітура від провідних європейських виробників.

Сподобалися наші роботи?

Ми завжди з нетерпінням чекаємо нових контактів і готові до плідної співпраці. Залиште свої контакти, ми зв’яжемося з вами найближчим часом.