МЕБЛІ ДЛЯ САЛОНІВ КРАСИ І ПЕРУКАРЕНЬ

У салоні краси клієнт не тільки отримує послуги, але і розслабляється. В такому місці меблі одночасно мають бути функціональними, красивими та зручними. Неякісний диван або зламана під час сеансу тумба назавжди зіпсує враження, тому варто довіряти професіоналам з компанії “Профмаркет”. Нас вибрали великі торгові мережі та столичні б’юті салони класу люкс.

КОДЕКС РОБОТИ

Вже понад 15 років ми займаємося виробництвом меблів для салонів краси і перукарень на замовлення. За цей час компанія напрацювала багато постійних клієнтів і облаштувала сотні торгових точок в Києві і по всій Україні.

salons-beauty-and-hairdressers-slide-1-profmarket
salons-beauty-and-hairdressers-slide-5-profmarket

Як ми співпрацюємо

Наші фахівці мають багаторічний досвід роботи та прибувши до приміщення запропонують індивідуальний варіант розміщення меблів, грамотно зонирують ваш салон, запропонувавши як м’які меблі (пуфи, дивани, крісла), так і робочі шафи, тумби, фурнітуру та багато іншого. Ми пропонуємо тільки необхідну кількість і види меблів, які роблять ваш салон унікальним.

Дизайн і професіоналізм

Сучасний салон краси та перукарня не існують без індивідуального стилю, відповідного для цільової аудиторії. Ми пропонуємо будь-який вид дизайну від ар-деко до ультрамодерну. Ви можете довірити нам підготовку одного з сотень готових проектів, розробити дизайн самостійно або за допомогою наших фахівців. Що б ви не вибрали – ми втілимо ваше бажання в життя!

Увага до всього

Компанія “Профмаркет” не співпрацює з посередниками та закуповує витратні матеріали у перевірених роками постачальників. Придбані у нас меблі багато років не ламаються, навіть при критичному навантаженні, рухлива фурнітура та освітлення надійно кріпиться і не виходять з ладу. Матеріали мають Європейські та Українські сертифікати, гігієнічні висновки та необхідну документацію.

Виробництво

Вся продукція виробляється нашими фахівцями від замірів до збірки. Професійна команда складається з тих, хто заміряє, а також складальників, фрезерувальників і малярів. Висока кваліфікація підтверджується багаторічним досвідом і технічною освітою наших працівників. “Профмаркет” довіряють найбільші продуктові, аптечні мережі і звичайно салони краси.

Робота вчасно

Розроблена ними виробнича і логістична система дозволяє відпрацьовувати замовлення будь-якої складності в максимально стислі терміни. Нам можна довіряти, якщо меблі необхідна максимально швидко або інший підрядник “провалив” терміни. Також оперативно ми діємо і по всій Україні, пропонуючи сервіс в будь-якому регіоні і гарантуючи негайну доставку і збірку.

Розрахунок та обслуговування

Привезена і зібрана нами меблі для салонів краси та перукарень перевіряється клієнтом на місці і тільки після цього може бути проведений фінальний розрахунок зручним для вас способом. Ми видаємо акти виконаних робіт і весь пакет бухгалтерської документації. Також компанія “Профмаркет” забезпечує післягарантійний ремонт і оновлення меблів власного виробництва.

Сподобалися наші роботи?

Ми завжди з нетерпінням чекаємо нових контактів і готові до плідної співпраці. Залиште свої контакти, ми зв’яжемося з вами найближчим часом.