МЕБЛІ ДЛЯ МАГАЗИНІВ на АЗС

Торгівельне обладнання для магазинів на АЗС від компанії ПРОФМАРКЕТ це завжди оптимальне співвідношення ціни і якості продукції. Меблі на замовлення для магазинів на заправних станціях в Києві та по всій Україні в найкоротші терміни, з доставкою, монтажем та гарантією якості.

КОДЕКС РОБОТИ

Вже понад 15 років ми займаємося виробництвом меблів для магазинів на азс на замовлення. За цей час компанія напрацювала багато постійних клієнтів і облаштувала сотні торгових точок в Києві і по всій Україні.

petrol-station-Slide-1-Profmarket
petrol-station-Slide-2-Profmarket

Компактні та зручні мінімаркети при автозаправних станціях, це важлива частина сучасного бізнесу, що дозволяє залучити на вашу станцію більше клієнтів і істотно збільшити продажі супутніх товарів. При виборі меблів для такого магазину важливо враховувати безліч нюансів, таких як вартість, компактність, довговічність, зносостійкість, швидкий сервіс і багато іншого. В цьому Вам із задоволенням допоможуть фахівці компанії “Профмаркет”.

Обговорення вартості замовлення

Маючи більш ніж десятирічний досвід проектування і виробництва навіть найскладніших меблів, ми можемо назвати приблизну вартість проекту і терміни виконання. Пам’ятайте, що наше власне виробництво, кваліфікований персонал і надійна служба логістики, дозволяють ідеально поєднувати ціну та якість. При домовленості на місце приїде наш фахівець для точних вимірів і обговорення деталей.

Індивідуальний підхід

У своїй діяльності ми свідомо відійшли від поняття “стандартне замовлення”. Під час обговорення варіантів дизайну і компонування ми пропонуємо величезну кількість як готових, що зарекомендували себе, рішень, так і абсолютно нових проектів, які будуть представлені тільки у вашому магазині. Залежно від специфіки магазину ви можете замовити потрібну кількість полиць, стелажів, висувних ящиків і багато чого іншого.

Дизайн меблів

Кожен бренд має свій фірмовий стиль і кольори, що своєю чергою є його “візитною карткою”, залучаючи клієнтів. Знаючи цей простий принцип ми виготовляємо меблі будь-якого дизайну і стилю, від хай-тек, до класики. Зовнішній вигляд вашого магазину при АЗС, завжди буде сучасним, актуальним і охайним. Також в наявності безліч варіантів підсвічування та інших “фішок”, спеціально для вас.

Контроль і виробництво

Компанія “Профмаркет” має в своєму розпорядженні власні виробничі потужності та кваліфікований персонал, що дозволяє повністю відмовитися від послуг посередників і зберегти прийнятні ціни. Ми суворо дотримуємося термінів проектної, виробничої та монтажної стадії. Всі використовувані в роботі матеріали сертифіковані. Довіривши нам роботи ви можете бути впевнені в дотриманні стандартів якості збірки.

Монтаж на місці

Фінальним етапом співпраці є монтаж вашого торгового обладнання на місці. Наші фахівці приїдуть на об’єкт в зручний для вас час, в найкоротші терміни проведуть фінальний монтаж і перевірять працездатність обраних вами меблів. Скориставшись послугами компанії “Профмаркет”, ви можете бути впевнені в довговічності та зносостійкості всіх вузлів і частин обраних меблів.

Післягарантійне обслуговування

Завжди може статися форс-мажорна обставина, яка часом, паралізує роботу цілого магазину. Але ми не кидаємо наших клієнтів, навіть якщо гарантійний термін нашої роботи давно закінчився. Скориставшись послугою післягарантійного обслуговування, ви завжди отримаєте професійне обслуговування. Ми оновимо меблі, поміняємо будь-які частини та багато іншого, в найкоротші терміни.

Сподобалися наші роботи?

Ми завжди з нетерпінням чекаємо нових контактів і готові до плідної співпраці. Залиште свої контакти, ми зв’яжемося з вами найближчим часом.