МЕБЛІ ДЛЯ МАГАЗИНІВ ПОДАРУНКІВ ТА АКСЕСУАРІВ

Торгівельне обладнання для магазинів подарунків і аксесуарів від компанії ПРОФМАРКЕТ це завжди оптимальне співвідношення ціни і якості продукції. Меблі на замовлення для магазинів подарунків і аксесуарів в Києві та по всій Україні в найкоротші терміни, з доставкою та монтажем.

Облаштування приміщення під ключ в Києві або інших містах України – це комплексний підхід до клієнта на всіх етапах, від розробки проекту і технічних креслень, до виготовлення меблів в найкоротші терміни та монтажу в зручний для вас час.

КОДЕКС РОБОТИ

Вже понад 15 років ми займаємося виробництвом меблів для магазинів подарунків та аксесуарів на замовлення. За цей час компанія напрацювала багато постійних клієнтів і облаштувала сотні торгових точок в Києві і по всій Україні.

gifts-and-accessories-slide-1-profmarket
gifts-and-accessories-slide-4-profmarket

Магазин подарунків і аксесуарів, на відміну від інших видів роздрібного бізнесу, не має на увазі швидкі імпульсні покупки. Це витончене, майстерно декороване торгове місце, в яке приходять з думкою про рідних і близьких. Відповідно до цієї концепції має бути продумане меблювання торгового залу. Витончені, підсвічені вітрини, секції для листівок, торговельні острівці, все це створює настрій і стимулює покупки.

Попередні виміри та ціна

Уже з першого дзвінка в нашу компанію, ви можете почути попередню вартість замовлення, з урахуванням вимірів і монтажу, а також терміни виконання робіт. Звертаємо вашу увагу на те, що ми суворо дотримуємося обумовленого часу і проводимо всі роботи якісно і швидко.

Впізнаваний зовнішній вигляд

Настільки делікатний товар, як подарунки та аксесуари, вимагає унікального торгового місця. Компанія “Профмаркет” з радістю створить унікальний дизайн ваших меблів, запропонує вибрати з безлічі його видів або спроектує унікальний стиль, якого немає ніде. Довірившись фахівцям ви можете бути впевнені в грамотному плануванні меблів і наповненні ними торгового залу. Ми забезпечимо оптимальну їх кількість, зручну для ефективної роботи та приємних покупок.

Власне виробництво

Більшість меблевих компаній працюють з мережею посередників і сторонніх виробництв, тому вони не можуть гарантувати якість продукції, що поставляється. Компанія “Профмаркет” на ринку з 2005 року і має власне виробництво, на площі понад 1000 кв.м. Професійний штат співробітників, новітнє обладнання та продумана логістика по всій Україні, ось секрет нашого успіху. За час роботи нашими клієнтами стали торгові мережі “Фора”, “Novus”, “Еко Маркет”, “Watsons” і багато інших.

Своєчасний монтаж

Окремою гордістю компанії “Профмаркет”, є служба монтажу. За короткий час наші професіонали зберуть і встановлять на місці меблі будь-якої складності, приєднають всі необхідні комунікації та підготують до роботи. Ми завжди пам’ятаємо про те, що меблі повинні бути не тільки естетичними, але й довговічними, наша продукція має всю необхідну документацію і прослужить вам багато років.

Сервісне обслуговування

Починаючи роботу з нашими меблями ви можете бути впевнені в якісному і швидкому сервісі в будь-який час. Навіть через тривалий час після монтажу ми залишаємося на зв’язку, оперативно проводимо оновлення, ремонт і заміну застарілого обладнання. Наші співробітники в стислі терміни усунуть будь-яку поломку на місці, для того, щоб торговий зал продовжував працювати без перешкод.

Сподобалися наші роботи?

Ми завжди з нетерпінням чекаємо нових контактів і готові до плідної співпраці. Залиште свої контакти, ми зв’яжемося з вами найближчим часом.