МЕБЛІ ДЛЯ МАГАЗИНІВ ОПТИКИ

Сучасний магазин оптики – це не просто впізнаваний стиль і зонування торгової площі, а комплексний підхід до комфорту клієнта. Компанія “Профмаркет” пропонує сотні варіантів інтер’єрних рішень для торгової площі різного розміру, торгових острівців і корнерів. Ми встановимо освітлювальне обладнання, грамотно розташуємо всі меблі та забезпечимо її повне обслуговування в майбутньому.

КОДЕКС РОБОТИ

Вже понад 15 років ми займаємося виробництвом меблів для магазинів оптики на замовлення. За цей час компанія напрацювала багато постійних клієнтів і облаштувала сотні торгових точок в Києві і по всій Україні.

optics-slide-5-profmarket
optics-slide-6-profmarket

Початок спільної роботи

Ми дотримуємося найвищих стандартів роботи, тому з вами починає працювати наш професійний менеджер, який приїде на об’єкт в суворо обумовлений термін, уточнить всі деталі та зробить необхідні заміри. Також він запропонує готові стандартні рішення або ухвалить замовлення на індивідуальне виготовлення. Ми не спекулюємо на продукції та пропонуємо тільки, що потрібно саме вам.

Ви задаєте стиль

Компанія працює в стислі терміни та виконає замовлення будь-якої складності. У вашому розпорядженні будь-які види лайтбоксів, тумби настінні, пристінні та інші, шафи, стенди, крісла і все необхідне. Також в наявності будь-який вид декоративних вставок, шпону, орнаментів і фарбування. З нашими фахівцями ви можете надати магазину індивідуальність на власний смак, зробити його унікальним і привабливим.

Якісні матеріали

За роки роботи ми налагодили прямі контакти з вітчизняними та закордонними виробниками матеріалів для меблів. Представлені нами декоративні матеріали, дерево, ДСП і фурнітура мають всі сертифікати та дозвільні документи. Це довговічна і якісна сировина, що дозволяє експлуатувати меблі навіть в найбільш завантажених торгових точках оптики.

Сучасне обладнання

Виготовлення якісних меблів для магазинів оптики відбувається на власному виробництві повного циклу, що включає парк сучасних верстатів, фрезерувальний, фарбувальний, складальний та інші цехи. Наш персонал – це висококласні та дипломовані фахівці з великим досвідом роботи. Меблі, що прибувають до вашого магазину – ідеально збираються, не залишаючи прорізів і технічних недоліків.

Монтаж і обслуговування

Прибуваючи на місце служба збірки монтує і встановлює готові меблі, підключає електроживлення, перевіряє рухливі елементи. Робота проводиться за графіком і згідно з планом. Після завершення ви можете перевірити функціональність всіх її частин. Також ми забезпечуємо гарантійне та післягарантійне обслуговування в будь-який час. Техніки оперативно виїжджають, усувають всі недоліки або комплексно оновлюють меблі.

Фінальний розрахунок

Остаточна оплата відбувається після завершення і приймання всіх робіт замовником. Ви можете розрахуватися будь-яким зручним способом. При розрахунку видається акт виконаних робіт і вся супутня документація. Працюємо по всій Україні, діють спеціальні тарифи на перевезення, обслуговування та роботу в регіонах. Працюючи з “Профмаркет”, ви отримуєте надійного партнера і професіонала.

Сподобалися наші роботи?

Ми завжди з нетерпінням чекаємо нових контактів і готові до плідної співпраці. Залиште свої контакти, ми зв’яжемося з вами найближчим часом.