МЕБЛІ ДЛЯ МАГАЗИНІВ МОБІЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ

Сучасний магазин мобільного зв’язку, це вже більше ніж просто торгова точка. Просторі вітрини, зручні демонстраційні зони та правильне освітлення роблять покупки більш приємними, а середній час перебування довшим. При цьому найважливішу роль відіграють стильні та функціональні меблі. Скляні вітрини, компактні тумби, елементи зонування залу і багато іншого пропонує компанія “ПРОФМАРКЕТ”. Ми маємо власні виробничі лінії та надаємо нашим клієнтам повний спектр сервісу.

КОДЕКС РОБОТИ

Вже понад 15 років ми займаємося виробництвом меблів для магазинів мобільного зв’язку на замовлення. За цей час компанія напрацювала багато постійних клієнтів і облаштувала сотні торгових точок в Києві і по всій Україні.

mobile-connection-slide-4-profmarket
mobile-connection-slide-1-profmarket

Перше звернення

Завдяки системі, яка добре зарекомендувала себе, ми не співпрацюємо зі сторонніми дилерами, а тому вже з першої телефонної розмови можемо назвати приблизну вартість вашого замовлення. Від вас вимагається лише загальна інформація про план об’єкту: метраж, особливості розташування та особисті побажання до майбутніх меблів. Ви можете бути впевнені, що і фінальна сума не буде істотно відрізнятися від попередньо обумовленої.

Від загального до особистого

За роки роботи ми прийшли до висновку, що індивідуальність є ключем до успішного бізнесу. З цієї причини ви можете замовити у нас будь-який вид меблів за індивідуальним проектом. Безліч варіантів матеріалів та оздоблення зроблять ваш салон мобільного зв’язку по-справжньому унікальним. Також ми раді запропонувати відмінні готові варіанти, які вже зарекомендували себе на ринку.

Будь-який дизайн

Однак, навіть найкрасивіші меблі не справлять належного враження без дизайнерської роботи. Ми з радістю запропонуємо будь-який вид дизайну що існує, від класики до хай-теку. Наші фахівці також запропонують оптимальну кількість меблів всередині залу, а також варіанти їх розміщення.

Якість завжди

Як мовилося раніше, ми не співпрацюємо зі сторонніми дилерами, які продають продукцію сумнівної якості під іншими торговими марками. Ми забезпечуємо контроль якості від закупівлі матеріалів до фінального монтажу. Ви отримуєте якісний товар, який прослужить багато років без необхідності ремонту або оновлення.

Фінальний монтаж

Як відомо, навіть найякісніша річ може бути зіпсована поганою збіркою або бракованою фурнітурою. Багато років працюючи на ринку, ми зібрали команду професіоналів, готових у найкоротші терміни провести монтаж і налагодження навіть найскладнішої конструкції для якнайшвидшого відкриття або оновлення вашого магазину.

Обслуговування

Ми раді допомогти Вам і після завершення гарантійного терміну. Часто буває так, що навіть невеликий злам (наприклад, тріснуте скло) паралізує нормальну роботу салону мобільного зв’язку. В такому випадку наша ремонтна бригада до ваших послуг. Ми швидко виправимо будь-яку проблему, а при необхідності проведемо оновлення і модернізацію ваших меблів.

Сподобалися наші роботи?

Ми завжди з нетерпінням чекаємо нових контактів і готові до плідної співпраці. Залиште свої контакти, ми зв’яжемося з вами найближчим часом.