МЕБЛІ ДЛЯ БРЕНД ЗОНИ

Торгівельне обладнання від компанії ПРОФМАРКЕТ – це завжди оптимальне співвідношення ціни та якості продукції. Ми виробляємо меблі на замовлення в Києві та по всій Україні в найкоротші терміни, з доставкою, монтажем та гарантійним обслуговуванням.

Як спроектувати зручну бренд зону? З цим питанням з легкістю справляються наші досвідчені дизайнери та конструктори. Бренд зона – саме тут у клієнтів починається знайомство з вашим брендом.

КОДЕКС РОБОТИ

Вже понад 15 років ми займаємося виробництвом меблів для бренд зони на замовлення. За цей час компанія напрацювала багато постійних клієнтів і облаштувала сотні торгових точок в Києві і по всій Україні.

Brand-zone-Slide-3-profmarket
Brand-zone-Slide-1-profmarket

Бренд зони на замовлення в Києві або інших містах України від компанії ПРОФМАРКЕТ це комплексний підхід до клієнта на всіх етапах, від розробки проекту і технічних креслень, до виготовлення меблів в найкоротші терміни та монтажу в зручний для вас час.

Компанія ПРОФМАРКЕТ пропонує великий вибір бренд зон для різних напрямків діяльності. Багаторічний досвід роботи з великими торговельними мережами України дає нам велику перевагу над конкурентами.

Ми можемо запропонувати бренд зони стандартних габаритів і комплектації, які добре себе зарекомендували себе з часо, а також розробити бренд зону за індивідуальним дизайн – проектом.

Компанія ПРОФМАРКЕТ працює тільки з якісними матеріалами та фурнітурою, які мають всі необхідні сертифікати. Завдяки цьому ви можете бути впевнені в безпеці та довговічності ваших майбутніх виробів. Бренд зони на замовлення в Києві та всій Україні за цінами від виробника, сервіс і гарантійне обслуговування, доставка по всій Україні та монтаж в будь-який зручний для вас час доби.

Сподобалися наші роботи?

Ми завжди з нетерпінням чекаємо нових контактів і готові до плідної співпраці. Залиште свої контакти, ми зв’яжемося з вами найближчим часом.