Дизайн торгових меблів і обладнання

Розробка дизайн-проектів торгових залів під ключ – одна з ключових компетенцій компанії ПРОФМАРКЕТ.

dizain-torgovoy-mebeli-dlya-magazinov-profmarket
Ми пропонуємо комплексну послугу нашим клієнтам:

– Розробка дизайн — проекту,

– Створення технічних креслень,

– Виготовлення торгового обладнання,

– Доставка і монтаж,

– Сервіс і гарантійне обслуговування.

Насамперед потрібно грамотно розпланувати приміщення, продумати майбутнє розташування меблів, зробити 3D-візуалізацію торгового залу та обладнання в ньому. Досвідчені дизайнери ПРОФМАРКЕТ допоможуть вам уникнути безлічі проблем.

Наш процес

Дизайн — проект торгового обладнання це фундамент для майбутніх конструкторських креслень, за якими згодом виготовляється продукція. Також на етапі розробки дизайн – проекту торгових меблів формується візуальна складова (кольору, текстури).

Одним з головних завдань при розробці дизайн – проекту є підкреслити індивідуальність вашого бренду, при цьому зробити торговельні меблі максимально практичними та зручними як для клієнтів, так і для персоналу.

Компанія ПРОФМАРКЕТ має багаторічний досвід у створенні дизайн – проектів торгових приміщень під ключ. Ми добре розуміємо ринок торгового обладнання і куди рухаються тренди. Наші дизайнери проходять постійне навчання, є постійними учасниками різних семінарів і меблевих виставок.

Якщо ви вирішили звернутися до нас, просимо зв’язатися з нашими менеджерами по контактам зазначеним на нашому сайті або використовувати форму зворотного зв’язку.

home-img-3.png

Покращуйте ваше навколишнє середовище разом з нами.

За час нашої роботи ми допомогли величезній кількості людей і завоювали репутацію стабільної компанії з командою справжніх кваліфікованих фахівців, які не бояться ніяких труднощів.

Контакти

03113, м. Київ, вул. Полковника Шутова, 9А, оф. 204

Призначена для користувача підтримка і продаж:

ПН – ПТ: 09:00–18:00