Про нашу компанію

Наявність сучасного високотехнологічного обладнання та, безумовно, грамотні фахівці дозволяють створювати конструкції будь-якої складності та високої якості. Ми пропонуємо свої послуги в проектуванні та виготовленні виробів будь-якої складності та конфігурації: виїзд фахівців на об’єкти, заміри, створення дизайну та узгодження виробу, його виготовлення, доставка та монтаж з подальшим гарантійним, а також післягарантійним обслуговуванням.

Звернувшись до нас, клієнт може отримати повний комплекс послуг: дизайн інтер’єру, проектування та виготовлення торгових меблів і постачання будь-якого торгового обладнання, в тому числі холодильного та технологічного. Ми здатні реалізувати будь-яку навіть найсміливішу ідею, підкріпивши її думкою і навичками нашої професійної команди.

0
mln+
Тонн дерева перероблено
0
+
Роки досвіду
about-us-slide-1-profmarket

Наша команда

Андрей Сафронюк

Сафонюк Андрій

Керівник компанії
Сафонюк Юрій

Сафонюк Юрій

Керівник виробництва
Гончаренко Сергей

Гончаренко Сергій

Комерційний директор
Яременко Вадим

Яременко Вадим

Головний інженер виробництва
Александр Матяш

Матяш Олександр

Менеджер - дизайнер
Божко Вячеслав

Божко В'ячеслав

Конструктор
Куценко Алла

Куценко Алла

Менеджер — закупці

Наше обладнання працює і приносить прибуток своїм засновникам в таких торгових мережах як:

Соціальна відповідальність

Ми несемо повну відповідальність за процес виготовлення меблів, працюючи на ринку понад п’ятнадцять років. Найвищий професіоналізм співробітників дозволяє впоратися з рішеннями будь-якої складності і конфігурації.

Від нас ви отримаєте гарантійний лист з переліком обов’язків і етапів роботи із замовленням. Співпраця з нашою командою принесе успіх клієнтам, в основі якого лежать якісні послуги, гарантія та післягарантійне обслуговування.